Otel ve Pansiyon Fiyatları

Merhaba değerli okurlarımız,

Bu yazımızda sizlere avşa adası pansiyon fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz.

Otel ve Pansiyon Fiyatları

Avşa adası konulu sitelerde genelde tanıtılan mekanları incelediğinizde herhangi bir fiyat bilgisine rastlayamassınız.Bu konu ziyaretçilerin en büyük sıkıntısı olmakla birlikte,bizlere gelen destek isteklerin başınıda çekmektedir.Sitelerde yer alan tanıtımlarda fiyat bulunmamasının sebebinden bahsedersek,genelde tesis sahipleri sezonun o anki durumuna göre hareket ettiklerinden ve rekabet şartlarınında belli olmamasından ötürü fiyat koymakta çekinirler.Sezonun durumuna göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.Bu sebebten ötürü fiyat bilgisi öğrenmek için ilgili tesisi aramanız gerekmektedir.Erken zamanlarda önceden rezervasyon yaptırıp yerinizi ayırtmakta fayda vardır.
Ramazan ayında avşa adasında bulunan tüm otel ve pansiyonlar %50 indirim uygulamaktadır.Tatil paketleri sunan bu tesisler hakkında detaylı bilgi almak için işletme sahiğlerine kampanya detaylarını sorun.
Ayrıca tüm konaklama tesisleri haziran ve eylül aylarında %30 ila %50 arasında indirim uygulamaktadır.Kampanya ve tatil paketleri ile ilgili duyurular sitemizden sizlere duyurulacaktır.

Bu yazımızda sizlere ortalama olarak avşa otel ve pansiyon fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz.Fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Avşa Pansiyon Fiyatları

Müşterek pansiyonlar(Mutfak ve Banyo Ortak Kullanım) kişi başı 10-TL.

Apart pansiyonlar(Mutfak ve Banyo Odaya Dahil) kişi başı 20 TL

Avşa Otel Fiyatları

Otel Fiyatları (Yarım Pansiyon Açık Büfe) 50-70 TL

Avşa Apart Fiyatları

Butik apartlar kişi başı 30-40 TL

Apart Moteller kişi başı 25-35 TL

Avşa Kiralık Yazlık Fiyatları

Kiralık yazlıklar günlük 100 TL

Kiralık villalar günlük 125-150 TL

Bir önceki konumuz olan Site İçi Yardım adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

Kaynak: http://www.avsa-adasi.com.tr/otel-ve-pansiyon-fiyatlari.html

Random Posts

    Leave a Reply